Kratīt krūtiņa ir pazīstama ar dažām galvenajām lietām: plakanviru režģis pīrāgus slaucītas paslēptajā mērcē, laiviņas sarkanās kartupeļos un neticami biezas "betona" milkshakes. Tagad savā pirmajā ēdienu gatavošanas grāmatā, kas 16. maijā pārspēj veikalus, ķēde atklāj visu savu receptūru no klasiskā burgeru līdz ierobežotai izdevniecībai, piemēram, Doubleside ceļam.

Bet tas, ko mēs negaidījām redzēt mūsu preses priekšskatījuma kopijā, bija kliedzošs palūrējs kaut ko pavisam jaunu un nekad agrāk neredzētu.

sadaļā ar nosaukumu "Garšas lietas, kas nāk," grāmata apraksta Shack's procesu, lai izstrādātu un garšas testēšanas jaunas izvēlnes, lai redzētu, vai viņi "dzīvo vai mirt." Starp tiem ir vistas konkursu tases (161. lpp.).

Nosaukumā paskaidrots, ka "vistas piedāvājumi ir vispārēji aplaudēti ... vēl nav Shakes, bet skatiet 170. lpp!"

JUMS. Tas ir atslēgas vārds.

Un kamēr mēs nevēlamies izkļūt no sevis, mēs esam pārliecināti, ka tas nozīmē, ka mēs varam gaidīt, ka drīzumā varēsim redzēt ēdienus ēdienkartēs, jo īpaši, ja 170. lappuse mūs nogādās reālajā receptē par to, ko autori (Randy Garutti, Marks Rosati un pats Dannijs Meijers) sauc par "Cāļu kodumiem" ar paniņu majonēzi, kas paredzēta iegremdēšanai.

Pārbaudiet:

Tātad, kamēr jūs gaida to, kas varētu kļūt par Shack labāko priekšmetu, jūs varat tos padarīt mājās.

Pošalji Komentar